Wydarzenia

…o wszystkim

Ćwiczenia z profesjonalistą

Posted by admin on Lipiec - 26 - 2012

Profesjonalne siłownie oraz kluby fitness coraz prężniej się rozwijają, co pozwala nam, zwykłym śmiertelnikom przynajmniej minimalnie zbliżyć się do ideału herosów z boskimi ciałami. Oferują bowiem nie tylko standardowe zajęcia i sprzęt, ale sięgają do innych tradycji i najnowszej wiedzy z dziedziny biologii, anatomii i sportu. Również bywalcy takich przybytków coraz bardziej zdają sobie sprawę z tego, że by trening był efektywny musi spełniać pewne kryteria i zasady. Dlatego też zapisując się do takiego klubu mamy namiastkę profesjonalizmu w uprawianiu sportu.

Coraz częściej bowiem wykorzystuje się profesjonalny sprzęt do treningów i ćwiczeń. Pulsometry czy „sunta” kontrolują nasz puls, wydajność organizmu i pozwalają prowadzić odpowiednie tempo ćwiczeń. By profesjonalny sprzęt mógł nam pomóc w ćwiczeniach niezbędny jest również instruktarz osoby takiej jak Trener personalny Kraków. Samemu, bez odpowiedniej wiedzy nie uzyskamy takich efektów. Intensywne ćwiczenia wysiłkowe, które zazwyczaj uskuteczniamy na początku naszej przygody, nie przynoszą bowiem oczekiwanych rezultatów. Trening personalny Kraków uwzględnia natomiast predyspozycje naszego ciała.

Gdy bowiem zamierzamy zrzucić zbędne kilogramy, najlepszym i jedynym efektywnym treningiem, będzie trening aerobowy. Faza tlenowa ćwiczeń pozwala spalić najwięcej kalorii i jest najefektywniejsza. Łatwo jednak niedoświadczonej osobie przejść do ćwiczeń wysiłkowych – a to zazwyczaj kończy się ogromnymi zakwasami i nie daje pożądanych efektów. Trener osobisty Kraków kontrolując nasze ćwiczenia i dając wskazówki jak układać ich serie, pomoże nam trenować bezpiecznie i efektywnie.

Sport opiera się bowiem na dogłębnej wiedzy o ludzkim organizmie i sposobach jego funkcjonowania. Sam wysiłek nie poparty wiedzą i doświadczeniem nie wystarczy, by zbudować sylwetkę i poprawić kondycję.

 

Czartery Mazury

Podobne artykuły:

    None Found

Categories: Dom

Leave a Reply


Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są:

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Search Site