Wydarzenia

…o wszystkim

Dobry salon fryzjerski

Posted by admin on Lipiec - 5 - 2012

Fryzjer – osoba przez jednych znienawidzona, przez innych traktowana jako osobisty stylista, powiernik i wyśmienity słuchacz. Wizyty w zakładzie fryzjerskim nie wiążą się jedynie z zabiegami upiększającymi czy estetycznymi. Wiele kobiet (a również i panów) do fryzjera udaje się w celach terapeutycznych. By wyżalić się, ponarzekać lub pochwalić. Ozdrowieńcze działanie wynika tu stąd, ze jesteśmy wysłuchani przez zupełnie obcą nam osobę, która wyraża aprobatę w stosunku do tego co mówimy i wysłucha nas bez względu na wszystko. Klienta nasz pan.
Taka grupa klientów to być może niewielki ich procent – ale są. Do fryzjera chodzić trzeba, dlatego więc w gabinecie znajdziemy cały społeczny przekrój. Gdyby nie konkurencja na rynku zakład fryzjerski byłby żyłą złota. Zakłady kosmetyczne i fryzjerskie nie mogą narzekać jednak na bark klientów. Przed świętami, uroczystościami oraz w zwykłe dni, dostanie się do fryzjera bez uprzedniej rezerwacji nie jest łatwe. Fryzjerzy wzięli się więc na sposób jak udogodnić sobie i sowim klientom proces rezerwowania wizyty.
Specjalne oprogramowanie dla gabinetu
, które coraz częściej używane jest w tych miejscach, posiada wiele zalet. Jedna z nich jest internetowa rezerwacja wizyt. Dzięki niej zarówno klient, jak i fryzjer oszczędza swój czas – a tym samym pieniądze. Zapisy online i program dla gabinetu umożliwiają również wysłanie klientowi automatycznych esemesów powiadamiających go o zbliżającej się wizycie. Który klient nie doceniłby takiej troski? Program fryzjerski sprawia więc, że jeszcze bardziej klient przywiązuje się do swojego ulubionego zakładu.
Jak pokazują bowiem statystyki – jeżeli zostaniemy obsłużeni dobrze w danym miejscu, nie mienimy go i będziemy z upodobaniem do niego wracać. Szczególnie gdy wizyta ta służy nie tylko naszemu wyglądowi, ale również i samopoczuciu!

Podobne artykuły:

    None Found

Categories: Biznes

Leave a Reply


Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są:

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Search Site