Wydarzenia

…o wszystkim

Nowy styl pracy

Posted by admin on Lipiec - 23 - 2012

Dobra komunikacja jest kluczem dzięki, któremu przedsiębiorstwo może skutecznie i efektywnie funkcjonować. Współczesna biurokracja, dokumenty oraz przepisy, bardzo często uniemożliwiają na szybkie załatwienie sprawy. Niestety przepisów nie da się przeszkodzić, a bałagan w dokumentach może okazać się gwoździem do trumny każdego – niezależnie czy dopuścił się złamania zasad przez niedopatrzenie czy z premedytacją. Natłok obowiązków oraz coraz szybsze tempo pracy wymaga doskonałej organizacji i planowania  -często z dużym wyprzedzeniem.

By móc skutecznie i dobrze pracować w ten sposób potrzebne są odpowiednie narzędzia, które mogą okazać się niezastąpionym ułatwieniem. Chodzi oczywiście o coraz powszechniejsze wdrożenia sharepoint, które umożliwią nam wprowadzenie właśnie takich udogodnień. W firmach – nawet tych mniejszych, coraz częściej wprowadza się Intranet jako wygodne i niezwykle funkcjonalne narzędzie, które umożliwia nie tylko sprawną komunikację, ale również planowania i dostęp do dokumentów.

To największy problem z jakim borykamy się w przypadku, gdy pracujemy w sposób standardowy. Intranet umożliwia szybki dostęp do informacji i dokumentów, którymi zarządza w danym momencie inna osoba. To tak zwany workflow – skuteczny, szybki przepływ informacji – nie tylko poszczególnymi działami firmy, ale przede wszystkim między pracownikami. Rozwiązanie to jest szczególnie wygodne w obliczu dzisiejszego stylu życia i pracy. Ciągła potrzeba podróżowania, pracy zdalnej nie wymaga już szczególnego zaangażowania i problemów.

Dostęp do wszelkich informacji możliwy jest bowiem z każdego miejsca na świecie, w którym tylko można połączyć się z siecią. Otwierając przeglądarkę możemy pracować równie efektywnie i wygodnie jak na miejscu. To niezwykła rewolucja, która zaczyna całkowicie zmieniać styl pracy i jej tempo. Daje możliwość szybkiego i sprawnego wykonywania zadań. Dlatego nie należy bronić się przed nowatorskimi rozwiązaniami, ale ciągle śledzić te zmiany i za nimi podążać.

 

Podobne artykuły:

    None Found

Categories: Sport

Leave a Reply


Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są:

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Search Site