Wydarzenia

…o wszystkim

Odliczanie do Mistrzostw

Posted by admin on Maj - 30 - 2012

Do mistrzostw Europy w piłce nożnej zostało już naprawdę niewiele czasu. Nasi piłkarze już są niemal gotowi do wyjścia z grupy marzeń – choć jak wiadomo, nie sprzyja im szczęście. No – może oprócz momentu samego losowania. Przede wszystkim powinniśmy ich wspierać i nucić jakże znaną melodię „nic się nie stało…”. Grunt to bowiem dobre nastawienie – w ty przypadku najlepsze będzie to realistyczne. Trzymajmy jednak kciuki i za naszych chłopaków i za całą organizację tego niesamowitego wydarzenia. Wszyscy musimy się do niego bowiem odpowiednio przygotować – szczególnie jeżeli w czasie mistrzostw planujemy podróże.
Lepiej jest odłożyć podróż pociągiem i ograniczyć jazdę samochodem – szczególnie w kierunku miast, w których odbywać się będą mecze. Mieszkańcy tychże również muszą być zwarci i gotowi na przyjęcie gości z całej Europy. Kiedy jedni zacierają ręce na myśl o tym najeździe, inni myślą gdzieby tu uciec, by uchronić się przed tym piłkarskim szaleństwem. Wiele już słyszało się bowiem o tym, że wiele rodzin zdecydowało się na wynajęcie swojego mieszkania piłkarskim „najeźdźcą”. Przy tej okazji widać doskonale narodowościowe stereotypy i uprzedzenia. Raczej nie chcemy wynajmować prywatnych kwater Anglikom czy Rosjanom – chętniej Niemcom.
Kiedy trawa na stadionach czeka tylko na piłkarzy i kusi zielonością, czekają i inne przybytki. Szczególne nadzieje z mistrzostwami wiążą wszelkie miejsca związane z szeroko pojęta rozrywką – restauracje i bary do swoich asortymentów wprowadzają hiszpańskie i angielskie trunki, zajmują się nowym wystrojem i inwestują w wielkocalowe telewizory, tak by ich goście mogli cieszyć się z oglądania meczy popijając porażki lub sukcesy wieloma kegami piwa. Na tą okoliczność gotowy jest również night club warsaw. Cała męska część Europy wie przecież o niezwykłej urodzie Polek – którą przy takiej okazji również trzeba odpowiednio docenić.
Klub nocny Warszawa, restauracje i hotelarze liczą na naprawdę duże zyski – oby jednak się nie przeliczyli. Chodzi przecież o piłkę, która w tych dniach będzie najważniejsza!

Podobne artykuły:

    None Found

Categories: Sport

Leave a Reply


Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są:

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Search Site