Wydarzenia

…o wszystkim

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem korzystania z witryny wydarzenia.w3c.com.pl

 1. Każdy użytkownik może dodać artykuł Presell Page do wydarzenia.w3c.com.pl. Dodanie artykułu jest bezpłatne.
 2. Artykuły i komentarze w obrębie witryny zamieszczane są przez internautów na ich wyłączną odpowiedzialność. Administrator ani redakcja nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów.
 3. Artykuł dodany przez użytkownika zostanie poddany ocenie moderatora. Ocena ma na celu wyeliminowanie wpisów zawierających treści niezgodnych z polskim prawem, zawierających treści rasistowskie, pornograficzne, propagujących przemoc oraz sprzecznych z ogólnie przyjętymi obyczajami.
 4. Minimalna długość artykułu wynosi 1500 znaków. Dodany artykuł nie może być wypisanymi słowami, musi posiadać wartość merytoryczną. Zastrzega się nie przekraczać ilości trzech linków w całym artykule.
 5. Artykuły muszą być zgodne z tematyką witryny i kategorii, do której jest przypisany.
 6. Artykuły muszą mieć zgodne kodowanie, nie mogą być zlepkiem słów kluczowych, kombinacją poprzednio zamieszczonych artykułów.
 7. Artykuły niezgodne z regulaminem będą usuwane z katalogów.
 8. Dodanie artykułu oznacza akceptację powyższego regulaminu. Jeśli nie zgadzasz się z zawartymi tu ustaleniami nie dodawaj swojego artykułu do katalogu.
 9. Powyższy regulamin obowiązuje od dnia 28.11.2011 do odwołania. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany regulaminu. Wszelkie zmiany i uaktualnienia będą edytowane na bieżąco.

 

 

 • RSS
 • Delicious
 • Digg
 • Facebook
 • Twitter
 • Linkedin

Search Site