Wydarzenia

…o wszystkim

Trudne wybory przyszłych panien młodych

Posted by admin on Wrzesień - 6 - 2018

Szykując się do najważniejszego dnia w swoim życiu przyszłe panny młode mają wiele dylematów, a chyba największym z nich są suknie ślubne, których wybór na rynku jest ogromny. W każdym większym, polskim mieście jest przynajmniej kilkanaście salonów, w których można nabyć suknie ślubne, w każdym z tych salonów może być nawet kilkadziesiąt modeli w różnych odcieniach.

Wiadomo, że inne kreacje pasują do ślubu kościelnego, a inne suknie na ślub cywilny. Natrafienie na idealną suknię ślubną dosłownie graniczy z cudem, ponieważ musi ona podkreślać sylwetkę, pasować do charakteru panny młodej a także być spójna z motywem przewodnim i klimatem wesela. Dodatkowo, musi być ona jedyna i niepowtarzalna i ma sprawić, że oczy wszystkich gości będą skierowane przez całe wesele właśnie na panią młodą.

Podejmując decyzję co do wyboru kreacji, przyszłe mężatki powinny pamiętać że mierzone przez nie suknie ślubne powinny być nie tylko piękne, ale i wygodne. Ich kolor powinien pasować do cery, odcienia włosów i oczu panny młodej, a krój musi jak najlepiej podkreślać walory sylwetki. Jeśli kobieta ma szersze biodra, powinna założyć suknię o kroju księżniczki, jeśli ma idealne proporcje, może sobie pozwolić na suknię o kroju rybki.

Kreacje ślubne powinny umożliwiać swobodne poruszanie się w tańcu, a także nie powinny sprawiać kłopotów podczas siadania za stołami. Suknie weselne powinny pięknie układać się zarówno podczas zwykłego poruszania się, jak i podczas tańca, szczególnie „pierwszego tańca”, który jest jednym z najważniejszych momentów całego przyjęcia i w którym wszyscy podziwiają świeżo upieczonych nowożeńców.

Podobne artykuły:

    None Found

Leave a Reply


Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są:

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Search Site