Wydarzenia

…o wszystkim

Usprawnienia w codziennej pracy

Posted by admin on Październik - 22 - 2012

Czym charakteryzuje się dobry pracownik? Przede wszystkim tym, że ma znakomite kompetencje, dobra efektywność i jest… zadowolony ze swojej pracy! Jak jednak wiadomo nie można wykluczyć problemów, trudności i żmudnej pracy, która czasami potrafi nawet najbardziej cierpliwego i opanowanego pracownika wyprowadzić z równowagi. A są rzeczy, które robić trzeba – choć nikt za nimi nie przepada. Papierkowa praca, uzupełnianie terminarzy i tabeli danych jest w takim samym stopniu żmudne jak i niezbędne by móc działać i zdobywać nowe zlecenia. Na szczęście ludzka myśl techniczna jest w swojej genialności niezastąpiona. Zautomatyzowanie pewnych prac i czynności oraz stworzenie programów i sprzętów, które nas wyręczą to dziś codzienność. Miejmy jedna nadzieję, że nie zastąpią one nas – ludzi!

Doskonałym przykładem takich udogodnień jest program do zakładu fryzjerskiego umożliwiający usprawnienie procesu rezerwacji. Tradycyjnie fryzjer bądź recepcjonista ręcznie musiał zapisywać terminy i daty. Kontakt telefoniczny, przekładanie wizyt, zapominanie o terminach – to tylko niektóre problemy nad jakimi trzeba zapanować. Nowatorski system rezerwacji online pozawala nie tylko zwolnic człowieka z przykrych obowiązków umawiania spotkań, ale również wyklucza czynnik taki jakim są pomyłki.

Jednak niech was nie zwiedzie prostota tego systemu! Program do rezerwacji umożliwia bowiem wprowadzenie wielu innych udoskonaleń, które poprawią codzienny komfort pracy a tym samym jej wydajność. System rezerwacji może bowiem gromadzić informacje o poszczególnych klientach, sporządzać miesięczne zestawienia różnego typu oraz organizować pracę poszczególnych członków zespołu. Co więcej – właściciel salonu ma dostęp do systemu niemal z każdego miejsca na ziemi – oczywiście dzięki połączeniu z siecią! Bo to, by nasi pracownicy mogli stać się profesjonalistami zależy od nas – wystarczy dać im możliwość pracy we właściwych warunkach!

 

Podobne artykuły:

    None Found

Categories: Bez kategorii

Leave a Reply


Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są:

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Search Site