Wydarzenia

…o wszystkim

Wielki format to jest to

Posted by admin on Grudzień - 1 - 2011

Pojęcie wielki format może się okazać się bardzo szerokie, ponieważ właściwie odnosić może się do wielu rzeczy, które nie tylko mają możliwości posiadania wielkich wymiarów fizycznych, ale także na przykład bycia czymś bardzo ważnym. Ale oczywiście najbardziej popularne jest powiedzenie tego na rzeczy takie jak na przykład banery reklamowe, które zazwyczaj posiadają wielkie wymiary i pozwalają na oglądanie reklam na nich wydrukowanych z dużych odległości, co jednocześnie jest zapewnione przez jakość wydruku, która nie musi co prawda być bardzo wysokiej jakości, ale jednocześnie będzie miała odpowiednią do takich wymiarów rozdzielczość. Jeśli okaże się, że taki baner jest reklamą umiejscowioną na budynku, to zapewne musi to być bardzo wielki format, ponieważ nie tylko będzie to reklama wielka, ale także z pewnością będzie reklamowała towar czy firmę równie wielkiego formatu. Drukarnia Kraków Aby jednak móc sobie poradzić z tworzeniem dla siebie takich wielkich reklam będzie zapewne konieczne skorzystanie z usług firm, które zajmują się nadrukami na tak wielkich materiałach. Aby jednak taki nadruk powstał koniecznie jest stworzenie dla siebie tak zwanych projektów, które będą decydowały o założeniu reklamy. Kiedy już mamy gotowe projekty, należy jak najszybciej znaleźć firmę, która może się zajmować wydrukami na wielkich materiałach, dzięki czemu będziemy mogli naszą reklamę wreszcie otrzymać w postaci fizycznej, którą możemy dowolnie ulokować na ścianie budynku czy w innym miejscu. Należy jednak pamiętać o tym, że wielki format nie jest dopuszczalny w każdym miejscu i generalnie należy znaleźć takie, gdzie będziemy mogli otrzymać zgodę władz budynku, które decydują o takich rzeczach jak reklamy na jego fasadzie.

Monitoring pozycji

Podobne artykuły:

 • Polska Szkoła Plakatu
 • Polska Szkoła Plakatu jest to określenie, które powstało w latach 60. XX wieku. Używane było w stosunku do grupy artystów-plakacistów polskich, którzy zdobyli międzynarodową sławę. Znaczącymi przedstawicielami polskiej szkoły plakatu byli m.in. Jan Młodożeniec, Franciszek Starowieyski, Waldemar Świerzy, Mieczysław Górowski i Tamara Łempicka. Trudnili się oni wykonywaniem plakatów o tematyce kulturalnej (film, przedstawienia teatralne, wystawy,

 • Współczesna agencja reklamowa
 • Branża reklamowa znana jest już od początku XX wieku, kiedy to pierwsze, profesjonalne agencje zaczęły się pojawiać. Branża od tego czasu przeszła długą drogę: pierw reklamy ukazywały się w gazetach, później doszło radio, następnie telewizja. Dzisiaj każde z tych mediów jest częścią kampanii, jednak to internet jest obecnie najważniejszy.

  Współczesna agencja reklamowa czerpie z tradycji branży,

Categories: Reklama

Leave a Reply


Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są:

 • RSS
 • Delicious
 • Digg
 • Facebook
 • Twitter
 • Linkedin

Search Site